powrót do listy

Jasinski&friends IV

Jasinski&friends IV

Wystawa „Jasinski&friends” otwiera się po raz czwarty. Zapraszamy do wnętrz Galerii Przy Teatrze, która ma siedzibę w Teatrze Narodowym w Warszawie. Wernisaż wystawy będzie doskonałą okazją do poznania ciekawych osobowości artystycznych i podejrzenia co nowego dzieje się na polu polskiej sztuki.

Ideą projektu jest budowanie pozytywnych relacji z różnymi środowiskami artystycznymi, z przedstawicielami firm, instytucjami kultury oraz szerokim gronem nabywców indywidualnych. Wybrani artyści tworzą w różnych technikach plastycznych i reprezentują różne style. Urozmaicona tematyka prac oraz duża rozpiętość cenowa zaspokoją oczekiwania każdego odbiorcy.

„Otwieramy dla Państwa okno na sztukę, wpuszczając przez nie powiew świeżości i duży ładunek kreatywności. Projekt „Jasinski&friends’ to dowód na to, że o polskiej sztuce możemy mówić z dumą” – mówi kurator wystawy Dominik Jasiński. Dzięki swojej różnorodności – od abstrakcji po sztukę figuratywną – prace prezentowane na wystawie niech będą gwarantem wspaniałych doznań artystycznych.