powrót do listy

Giclée

Dominik Jasiński Digital

Zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy giclée powstałych między innymi z nowej kolekcji obrazów Dominik Jasiński – polskiego artysty mieszkającego i pracującego w Portugalii.

Malarze współcześni nie są w stanie zaspokoić popytu zgłaszanego przez entuzjastów sztuki. Ponadto, ceny oryginalnych dzieł często są poza zasięgiem większości zainteresowanych. Giclée to edycje limitowane prac najbardziej rozchwytywanych artystów ostatnich lat. Oryginalność obrazów jest zatwierdzona przez sygnaturę autora, ponadto każda z prac wydawanych w ramach zamkniętej serii jest przez niego wzbogacona niepowtarzalnym detalem, co nadaje wszystkim pracom dodatkowy unikalny atrybut kolekcjonerski.

Giclée powstaje z najlepszych pigmentów, płócien, papierów, werniksów i ram, a pracę nad każdym giclée są nadzorowane przez artystę. Gwarantuje to najwyższą jakość obrazów, ich trwałość oraz ekskluzywny charakter. Prestiż związany z tą formą grafiki sprawia, że giclée stają się prawdziwym rarytasem na rynku wtórnym dzieł sztuki. Czyni to z nich nie tylko cenny element wykończenia wnętrza, ale i inwestycję.

Jesteś zainteresowany zakupem?

Napisz do nas, a my przedstawimy Ci ofertę zakupu obrazu

Obraz: