powrót do listy

Galeria Przy Teatrze

Jasinski&friends V Malarstwo

Galeria Przy Teatrze powstała w 2011 roku i mieści się w budynku Teatru Narodowego w Warszawie. Galeria prezentuje współczesne malarstwo sztalugowe, fotografię, grafikę i rzeźbę. Eksponowane są tu prace artystów uznanych za klasyków polskiej sztuki współczesnej oraz najlepszych przedstawicieli młodego pokolenia.

Galeria skupia wokół siebie grono doświadczonych teoretyków i krytyków sztuki cieszących się dużym zaufaniem środowiska artystycznego czego najlepszym dowodem są zorganizowane liczne wystawy i pokazy indywidualne.

Zapraszamy do współpracy – oferujemy pomoc w nawiązaniu relacji o charakterze mecenatu czy też działań sponsorskich. Służymy pomocą w nawiązaniu i realizowaniu działań, które przyniosą korzyść nie tylko wizerunkową, ale też przełożą się na szereg niewymiernych i bardzo cennych doświadczeń z zakresu współpracy pomiędzy biznesem a sztuką.

Biznes i sztuka przenikają się nader często i zawsze ku obopólnej korzyści. Prestiżowa rola mecenasa sztuki daje możliwość poszerzania perspektyw działania i jest kluczem do zbudowania pełnego, szlachetnego i społecznie odpowiedzialnego wizerunku. Świat sztuki może zaś być unikalną inspiracją choćby dla działań promocyjnych czy PR-owych.

Jesteś zainteresowany zakupem?

Napisz do nas, a my przedstawimy Ci ofertę zakupu obrazu

Obraz: